Projektowanie biżuterii to moja pasja, nie zawód, dlatego staram się każdą ze swoich prac indywidualizować i nadawać jej niepowtarzalny charakter. Pomysł rodzi się z kamienia, jaki używam, efekt oceniacie sami. Bardzo odpowiada mi typ kamieni, który “gra ze światłem”, stąd najwięcej prac w kamieniach transparentnych całkowicie, lub częściowo, tj, kryształ górski, opal, kwarce, ametysty itp.  W każdym naszyjniku, bransoletce, kolczykach jest cząstka mnie, wystawiam na światło dzienne tylko te prace, w których ja czułabym się dobrze, licząc, iż gusta moje i moich klientów będą w tym temacie zbieżne :-) .

Biżuterię można zakupić zarówno on line jak też jeśli podoba się Wam któraś z wcześniejszych prac wówczas jest możliwe odtwórcze powielenie danego modelu na wyraźne życzenie klientki/klienta. Chciałabym jednak zastrzec, że nie każdy kamień użyty do wcześniej stworzonej biżuterii będzie od razu dostępny, zatem prosze wówczas o kontakt mailowy lub telefoniczny. Proponuję również projektowanie i tworzenie biżuterii na zamówienie klientki/klienta, zarówno pod konkretną okazję, jak też według zamysłu potencjalnego jej właściciela :-) . Zazwyczaj proponuję kilka modeli zbliżonych do podanych przez klientkę/klienta potrzeb, dając możliwość wyboru. Zależy mi na tym, aby w mojej biżuterii jej właścicielka/właściciel chodziła chętnie i często. Optymalnym połączeniem upodobań i odpowiedniej stylizacji biżuterii  jest sytuacja, w której łatwo ją założyć, a ciężko się z nią rozstać zdejmując. Taką właśnie biżuterię chcę tworzyć !!!

Zapraszam do przeglądnięcia kolekcji bieżącej, jak też historii prac, mając nadzieję na to, że któraś z prac nie da o sobie zapomnieć !!!

REGULAMIN:

Płatność dokonywana jest :
- przelewem na konto – pełne informacje podawane są mailowo po dopełnieniu zamówienia.
- przy odbiorze osobistym, w pracowni – Warszawa Wola, po uzgodnieniu terminu telefonicznie czy mailowo przesłane zostają dokładne dane adresowe.

Wysyłka ma miejsce w przeciągu 3 dni roboczych od czasu zaksięgowania wpłaty. Koszt wysyłki to 12 PLN, doliczyć należy do wartości zamówienia. Towar wysyłany jest w opakowaniu firmowym, na życzenie dodawane jest opakowanie prezentowe.

Zwrot towaru jest możliwy w przeciągu 5 dni od czasu otrzymania  przesyłki/ odbioru towaru w nienaruszonym stanie i opakowaniu firmowym.
Anulowanie transakcji następuje po 10 dniach od daty zamówienia, w przypadku nie uiszczenia opłaty za zamówione wyroby, lub nie skontaktowania się w celu umówienia terminu odbioru osobistego.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Aleksandra Karmolińska